Teknolojiyi Güvence Altına Almak

Teknolojik gelişmenin insanlık tarihinde zirvelere ulaştığı günümüzde, son kullanıcı cihazlarının neredeyse hayatın her alanında tam merkeze yerleşmesi ile birlikte, bu cihazların ve son kullanıcıya hizmet veren merkezi yapıların, ayrıca ağ altyapısının kapasitelerinin verimli olarak kullanılması ve siber saldırılara karşı direncinin artırılması gerekir.

Misyonumuz

Kritik Altyapılar ve Üretim sahalarında kullanılan endüstriyel cihazlar için dijitalleşme sürecinin tamamlanması, ağ modellerinin hazırlanması, siber güvenlik ihlallerine açık alanların analiz edilmesi ve önleyici tedbirlerin alınmasıdır.

Üretim, Lojistik ve Operasyon süreçlerinin sağlıklı olarak çalışması için güvenli altyapı modelinin tasarlanmasıdır.

 

 

 

Vizyonumuz

Gazi M.Kemal Atatürk’ün milletimizi muhasır medeniyetler seviyesine çıkarmak ilkesinden hareketle; gerek Bilgi Teknolojileri (IT), gerekse Kritik Altyapılar ve üretim alanlarında (OT/ICS) kullanmak zorunda olduğumuz teknolojik altyapıların stratejik hedef olamayacak şekilde tasarlanmasıdır.

Çağdaş, insan merkezli, teknoloji odaklı ve doğaya zarar vermeyecek çalışma alanları ve projelerle insanlığa hizmet sunmaktır.

 

 

EKS / OT Siber Güvenliği

PwC tarafından 66 ülkeden siber güvenlik uzmanları ve üst düzey yöneticilerle gerçekleştirilen Dijital Güven Araştırması’nın 2022 sonuçlarına göre;

Büyük organizasyonlara ve (KOBİ) işletmelerine siber saldırı oranı %80 oranında artış göstermiştir.

80%

Hizmet Verdiğimiz Başlıca Sektörler

Dijitalleşen dünyada CBERNET olarak yanınızdayız.